Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Co nabízím » Řešení problémů s otěhotněním
Centrum pro přirozené těhotenství

Každým rokem stoupá počet párů, u nichž se objevují problémy s neplodností.

Příčin je samozřejmě spousta od problémů s kvalitou či produkcí spermií až po špatnou činnost vejcovodů a jiné dysfunkce. Pokud je však vše zdravotně v pořádku, proč se stále nedaří?

Děloha by se dala přirovnat k úrodné půdě. Příliš vlhká, suchá, horká či chladná půda nenabízí pro zasetí vhodné podmínky. A zejména pokud žena bere od svých patnácti let života antikoncepci, kterou gynekologové propagují a nabízí, objevují se po jejím vysazením za deset či patnáct let problémy s početím. Patologie v děloze (bolest, nepravidelný cyklus, špinění mimo cyklus a další), které se měly řešit už dávno, se neřešily. A po vysazení antikoncepce je neplodnost na světě.

Zde nabízím pomoc. Všem, kteří nechtějí podstoupit martýrium asistované reprodukce a své těhotenství prožít přirozeně. Ženám i mužům.

 

Využívám zde znalosti z čínské medicíny, reflexní terapii, masáže, psychoterapii, hormonální a Naam jogu , Harmonium. Ke každému přistupuji individuálně, vše je na vzájemné dohodě.