Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Něco o mně
Něco o mně


Jmenuji se Marta Havlová a jsem maminkou tří dětí.  Již od mládí mně zajímalo fungování lidského těla a přírodní léčitelství, v té době ještě málo propagované. Ačkoliv jsem zprvu toužila po studiu lékařství, osud tomu chtěl jinak. Vystudovala jsem VŠCHT a již tehdy jsem si uvědomila, v jak přechemizovaném světě žijeme a jak neblahý dopad to má na naše zdraví. Proto se snažím žít co nejvíce to jde v souladu s přírodou a používat co nejméně nepřirozené chemie, chemie takové, která se v přírodě běžně nenachází. A to se týká i používání léků.

 

Časem jsem zjistila, že alternativní medicína je cesta, kterou se mám vydat. Že je to to, co mně baví a naplňuje.  K reflexní terapii přibyly další a další kurzy zaměřené na to, jak tělu pomoci. A nejen tělu fyzickému, neboť jsem si vědoma provázanosti psychiky a fyzického zdraví. Baví mně pátrat po příčinách zdravotních problémů, snažím se využít své  znalosti a schopnosti a nabídnout tak lidem komplexní poradenství a péči.

Na závěr chci ještě říci - berme své zdravotní problémy jako poselství těla a duše a výzvu ke změně a růstu :-)