Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Co nabízím » Harmonyum
Harmonyum

Harmonyum je transcendentální, energetická léčebná technika, která se stará o celou lidskou bytost. Je to kompletní holistický systém, který stimuluje přirozenou schopnost těla vyléčit sebe samo. Aby jakákoli úleva od fyzického, emočního nebo mentálního stresu byla trvalá, změna musí přijít zevnitř. Jinak to bude pouze dočasné.

Sebeléčení je přirozený proces, který dovoluje mysli i tělu vyjádřit ten nejzdravější stav harmonie a dynamické rovnováhy. Zdraví začíná v mysli. Otázkou zůstává, jak osvobodíme mysl od jakýchkoli negativních a destruktivních myšlenek?

Kdo to za nás může udělat? Kdo dokáže získat kontrolu nad našimi vědomými myšlenkami a nad těmi nevědomými uloženými v hloubce našeho podvědomí? Odpověď je jasná--nikdo nedokáže vyčistit naši mysl mimo nás samých. Neexistuje žádná operace nebo jiná metoda, kterou by někdo mohl aplikovat na naši mysl a která by transformovala semínka v ní zasazená, která přináší odsuzování, negativitu, vztek, rozhořčení, depresi, nebo nízké sebevědomí a tak dále. A protože jsou hluboce zakořeněné v naší podvědomé mysli, aspektu naší mysli, kterého dle definice si nejsme vědomi, je proto pro nás těžké je vymýtit. Obecně, trávíme naše dny tím, že se snažíme co nejlépe postarat o produkty těchto negativních semínek, které se projevují ve formě špatného zdraví, náročné komunice ve vztazích a omezeních, které nám nedovolují se stát nejlepšími, jakými můžeme být.

Představte si, že všechny vaše podvědomé myšlenky jsou harmonické, povznášející a kreativní, projektující harmonii, pozitivní a kreativní myšlenky do vaší vědomé mysli, která posílá tyto vzkazy dále do celého těla. Všechny systémy fungují spojené navzájem a vibrují harmonii a kreativitu a vy jste naladěni na vaše nejlepší vyjádření vás samých a přinášíte světlo, harmonii a léčení kamkoli vstoupíte a každému ve vašem světě.

Podstata pravého trvalého léčení se tedy může uskutečnit v okamžiku, kdy se staneme schopni myslet, cítit a jednat způsoby, které jsou stále pozitivní, povznášející a harmonické. Abychom toho byli schopni, naše vědomí se musí rozšířit, abychom byli schopni si uvědomit, kdy nás naše myšlenky odvádí ze správného směru. Toto je pravá cesta trvalého sebeléčení, která leží před námi.

 

Čím je Harmonyum jedinečné?

Harmonyum, jako transcendentální léčivý systém, se nachází nad osobním systémem víry. Pracuje skrze univerzální zákony, které vládnou zdraví a pocitu pohody na všech úrovních.

Léčebný systém Harmonyum funguje, protože dává do pohybu sebeléčivý mechanismus v nás samých. Pokaždé, když dostaneme Harmonyum, máme příležitost si trochu více uvědomit jakým způsobem přemýšlíme, cítíme a konáme a jak díky tomu vytváříme chaos v životě našem i lidí kolem nás. Řečeno jinak, přináší negativní podvědomé myšlenky do světla uvědomění.

Toto nové uvědomění myšlenek za myšlenkami nám dovoluje se změnit.

Tím jak změníme základ myšlenek, impulsy cestující z mysli do nervového systému budou jiné, naše emoce a endokrinní systém budou jiné a tím pádem i naše jednání bude jiné—díky němu se pak přesouváme z neharmonického stavu do stavu harmonického, ze stavu nerovnováhy do rovnováhy a z nemoci do stavu plného zdraví.

 

Co se děje během Harmonya?

Harmonyum je hluboce relaxující zkušenost sestávající se z jemných, neinvazivních pohybů vedených od krku ke spodní části páteře. Pohyby se stávají stále jemnějšími v rámci celé aplikace, která trvá asi 50 minut. Je prováděno na masážním stole a přijímající zůstává plně oblečený. Různé přikrývky nebo polštáře mohou být použity k podložení těla, aby bylo zajištěno maximální pohodlí přijímajícího.

 

Pro koho může mít Harmonyum přínos?

Harmonyum je prospěšné pro lidi zdravé stejně tak jako pro lidi se zdravotními problémy. Nepoužívá se v případě akutních situací, kdy je potřeba vyhledat lékařskou pomoc, ale jinak je bezpečné ho použít v rámci jakéhokoli zdravotního problému, kdy je stav dané osoby stabilizován. Hlavním benefitem léčebného systému Harmonyum je, že nepřináší žádné riziko farmaceutických kontraindikací a jako takové slouží jako výborná komplementární léčebná strategie pro pacienty, kteří procházejí různými lékařskými procedurami.

Harmonyum pomáhá na velmi široké spektrum problémů. Je výborné na bolest, nespavost, hormonální nerovnováhu, stres a úzkost, problémy s učením a pozorností, depresí, neplodností, srdeční problémy a oslabení imunitního systému. Zároveň je výborné pro ty, co se léčí se zlomeným srdcem, nízkým sebevědomím nebo z různých forem závislostí.Toto léčení může být přizpůsobené pro různé účely.

Harmonyum podporuje fyzické, emoční a mentální zdraví v každé fázi života. Je to silný systém pro urychlení osobního růstu, spirituální evoluci a stejně tak je pro kohokoli, kdo usiluje o to být tím nejlepším, kým se může stát!

 

Jak Harmonyum léčí?

Harmonyum je božský léčebný systém, který pomáhá zvýšit vitální energii těla a jeho celkové vibrace tak, jak to nedokáží žádné léky nebo bylinky.

Prvotně je důležité se dostat na samotný základ nemoci, abychom ji dokázali kompletně vyléčit. Často se léčíme, až když je příliš pozdě nebo se staráme pouze o příznaky nemoci. Harmonyum, naopak, jde přímo po příčině nemoci a pozitivně ovlivňuje to, jak myslíme, cítíme, jednáme a mluvíme. Mění naše vnímání světa. Harmonyum dá do pohybu životní energii v nás, vyživuje mozek, páteř a všech 100 trilionů buněk celé naší bytosti, inspiruje tyto buňky, aby se probudily a začaly pracovat pro naše zdraví a štěstí. Harmonyum mění náš život, kompletně ho čistí a vytváří harmonii s vesmírem. Rozšiřuje naše vědomí, vytváří větší soulad v nás a kolem nás zakusíme-li zázrak jeho blahodárného vlivu skrze každou částečku naší bytosti. Stejně tak, jako voda vyživuje naší pokožku a orgány, Harmonyum vyživuje život v nás, dovoluje mu plně rozkvést a probudit v nás schopnosti, o kterých jsme neměli ani tušení, že existují. Je to nádrž, ze které přichází energie pro naše zdraví, mír a štěstí, oživuje se naše bytí a napravuje se jakákoliv negativita nebo nesrovnalost v našem životě.

Harmonyum je léčebný systém pro tento věk a dále. Podporuje zdraví těla i duše tím, že vyživuje a posiluje naší Primární Esenci. Synchronizuje tělesné a mentální funkce, aby posílilo naší přizpůsobivost, která je důležitá pro zdraví, sílu, štěstí a delší životnost, čímž se zpomaluje proces stárnutí. Harmonyum do našeho života přináší lásku a soucit, protože nám pomáhá k vytvoření harmoničtějších vztahů s přírodou a ostatními lidskými bytostmi. Harmonyum může být použito k vytvoření a k uchování takové úrovně vibrace, na které mohou tělo a mysl ustat i extremní životní stres, aniž by se manifestovala jakákoliv nemoc. Pomáhá nám se s laskavostí přizpůsobit změnám v našem prostředí a osvobozuje nás od strachu tak, že dokážeme jednat inteligentně, kontrolovat vlastní chování a vycházet ze srdce, ať už se to týká reakcí na jakékoli okolnosti v životě. Můžeme si lépe užívat života, pokud se naučíme se dobíjet, zvyšovat naší energii a zachovávat harmonickou rovnováhu v našem těle. Pokud jsou naše vnitřní zásoby vyčerpané, Harmonyum je ideální metodou jejich znovu obnovení.

Po několika Harmonyích, naše celá bytost od hlavy až k patě, bude v ideální vibraci s vesmírem. Harmonyum vše srovnává a balancuje tak, že jsme naladěni na vnímání našich instinktů, které nás vedou k pevnému zdraví, staneme se moudřejšími, vnímavějšími a naladíme se na vibraci našeho vyššího Já. Několik Harmonyí dokáže zvýšit naší spirituální i vesmírnou vibraci těla tak vysoko, že žádná nemoc v nás již nemůže dál existovat nebo nás do budoucna ohrozit. Harmonyum nám dodává sílu, moc nad sebou a světlo.

 

Ceník :

1 Harmonyum / 1200 Kč

Balíček 5 x Harmonyum /  5000 Kč

Je také možné zakoupit dárkový poukaz.